06.04.2010, 14:42
Która świeca najlepsza??
| Ankieta: Która swieca najlepsza? Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie. |
|||
| Iskra | 0 | 0% | |
| Champion | 3 | 42.86% | |
| Isolator | 2 | 28.57% | |
| Inna | 2 | 28.57% | |
| Razem | 7 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
06.04.2010, 15:13
Ja przejechałem na brisk'u 1000km a teraz remont
Spawanie wydechów.
S i Sr Kontakt PW Spawanie Aluminium -nadspawywanie cylindrów,karterów -dospawywanie żeberek -i wiele innych... GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
06.04.2010, 17:19
Temat o świecach już był....
.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:. Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccm
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| świece do simsona | polsky166 | 13 | 2,490 |
26.08.2021, 08:00 Ostatni post: Qwet |
|
| Zalewa swiece | karols51 | 6 | 1,603 |
29.09.2019, 00:58 Ostatni post: Paul S. |
|
| Amal 19T zalewa świece... | rafii-24 | 7 | 3,324 |
12.03.2018, 18:26 Ostatni post: daniel134178 |
|
| Podobne świece do Beru ultra 14z-4au | kubaszekr38 | 1 | 1,506 |
26.05.2016, 11:54 Ostatni post: jaroslaw97 |
|
| Jaką świece polecicie do s51 | Supryk | 5 | 7,241 |
25.05.2016, 22:10 Ostatni post: DUDEX |
|