• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 212 213 214 215 216 … 221 Dalej »
Świece

Ankieta: Która swieca najlepsza?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Iskra
0%
0 0%
Champion
42.86%
3 42.86%
Isolator
28.57%
2 28.57%
Inna
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Świece

Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#1
06.04.2010, 14:42
Która świeca najlepsza??


Mój Simson na PJ
sz4et0m Offline

Mentor


Postów: 1,154
Reputacja: 10
#2
06.04.2010, 15:13
Ja przejechałem na brisk'u 1000km a teraz remont


Spawanie wydechów.
S i Sr
Kontakt PW
Spawanie Aluminium
-nadspawywanie cylindrów,karterów
-dospawywanie żeberek
-i wiele innych...
GG: 10286989 BP: http://bikepics.com/members/sz4et0m
kamilo4195 Offline

Mentor


Postów: 1,229
Reputacja: 19
#3
06.04.2010, 17:19
Temat o świecach już był....


.:Cztery koła uniosą moje ciało, dwa koła uniosą moją duszę:.


Praca ... zarabiam na coś powyżej 500ccmSmile



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  świece do simsona polsky166 13 2,490 26.08.2021, 08:00
Ostatni post: Qwet
  Zalewa swiece karols51 6 1,603 29.09.2019, 00:58
Ostatni post: Paul S.
  Amal 19T zalewa świece... rafii-24 7 3,324 12.03.2018, 18:26
Ostatni post: daniel134178
  Podobne świece do Beru ultra 14z-4au kubaszekr38 1 1,506 26.05.2016, 11:54
Ostatni post: jaroslaw97
  Jaką świece polecicie do s51 Supryk 5 7,241 25.05.2016, 22:10
Ostatni post: DUDEX

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa