Siema. Krótka piłka. Jaką szerokość ma Piasta simson. Jestem u kolegi i muszę mu powiedzieć czy ma poczekać czy ma wyjeżdżać. Dzięki
Chcodzi o centrowanie ?
Chcodzi o centrowanie ?
szerokość piasty simson s51
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Szerokość obręczy simson | Kacperr | 1 | 222 |
30.07.2024, 02:56 Ostatni post: ChudyGarage |
|
| Czyszczenie piasty. | KacperS | 6 | 3,333 |
03.03.2017, 08:34 Ostatni post: kowalcki |
|
| tuleja piasty koła tył | Supryk | 4 | 2,366 |
30.04.2016, 17:14 Ostatni post: Supryk |
|
| S51 tulejka dystansowa piasty | SimsonES51 | 0 | 1,267 |
29.07.2014, 15:21 Ostatni post: SimsonES51 |
|
| Szerokość opony | Kosa1998 | 4 | 3,538 |
20.01.2014, 02:17 Ostatni post: Leinad_DDR |
|