• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 208 209 210 211 212 … 221 Dalej »
Takie pytanko

Takie pytanko

xardas51 Offline

Wtajemniczony


Postów: 48
Reputacja: 0
#1
10.08.2010, 11:34
Mam pytanie.
Chciałbym zmienic licznik skalowany do 100km/h.
I chce się dowiedziec czy mogę w nowym liczniku ustawic stan kilometrow taki jaki mam w tym zalozonym?


http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/94455


Życie jest po to, by jeździć na moto!!
DUDEX Offline

Przyjaciel

Postów: 1,412
Reputacja: 105
#2
10.08.2010, 13:00
Możesz czemu nie? Ciężko będzie ci odblokować zapadki które trzymają zębatki


Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#3
10.08.2010, 14:08
wiertarka i jazda ;p


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#4
10.08.2010, 19:57
wiertarką to bedzie robił od ch*ja i ciut ciut xd



KaPsEl Offline

Doświadczony


Postów: 227
Reputacja: 3
#5
10.08.2010, 21:04
Przemek nie porywaj sie tak bo wiertarką pół licznika roz******li


(21.12.2011, 21:25 )pypu1994 napisał(a):
(21.12.2011, 20:34 )bartekS51b napisał(a): na tym pierwszym silniku simek leci mi okolo 75km/h
a w tej bajce były smokiSzczerbol
HAHAHA Kocham TO FORUM!!

SR-KA
S-50
Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#6
10.08.2010, 22:53
czego ma rozrypać??przyczepia linke do wiertarki i leci Smile


Aprilia sr50 forever Biggrin
Virus Offline

Wtajemniczony


Postów: 46
Reputacja: 0
#7
11.08.2010, 11:28
tak jak kapsel mówi rozje***** sobie cały licznik mój kolega chciał tak sobie cofnąć licznik i mu potem źle liczył....


Simson sr 50 :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/99795

Simson stoi ale na wiosnę powinien już być gotowy Smile
Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#8
11.08.2010, 12:50
bo pewnie leciał na max obrotach Biggrin


Aprilia sr50 forever Biggrin
Virus Offline

Wtajemniczony


Postów: 46
Reputacja: 0
#9
11.08.2010, 13:49
nie wiem ;d pewnie tak ;p ale i tak tego nie polecam... Smile


Simson sr 50 :
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/SR_50/99795

Simson stoi ale na wiosnę powinien już być gotowy Smile
..::PoWeR::.. Offline

Doświadczony


Postów: 184
Reputacja: 4
#10
11.08.2010, 15:32
No masz racje ... rozje***c to może nie ale po takim cofaniu bedzie na bank wskazówka skakała jak głupia.



KaPsEl Offline

Doświadczony


Postów: 227
Reputacja: 3
#11
11.08.2010, 22:11
Zrób tak jak mówi DUDEX odblokuj te zapadki pczy cyferkach i przestaw a potem z powrotem je zablokuj


(21.12.2011, 21:25 )pypu1994 napisał(a):
(21.12.2011, 20:34 )bartekS51b napisał(a): na tym pierwszym silniku simek leci mi okolo 75km/h
a w tej bajce były smokiSzczerbol
HAHAHA Kocham TO FORUM!!

SR-KA
S-50



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy gumy są takie same na wahacz i mocowanie silnika bombelm7 1 320 09.07.2024, 06:18
Ostatni post: BoBxKarol
  Bing 17 pytanko Diablo 4 1,610 29.08.2019, 12:04
Ostatni post: Diablo
  pytanko kacperowski0 2 1,206 15.04.2018, 20:21
Ostatni post: kacperowski0
  Pytanko HubertSimson 6 2,024 06.10.2017, 11:08
Ostatni post: HubertSimson
  Pytanko o tłumik Simek46 5 2,170 26.07.2016, 10:33
Ostatni post: Simek46

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa