09.05.2017, 00:16
Ma ktoś taki tłok? Ja kupiłem do 60/4/3. Może ktoś się podzielić opinia?
tłok keystone
|
09.05.2017, 00:16
Ma ktoś taki tłok? Ja kupiłem do 60/4/3. Może ktoś się podzielić opinia?
09.05.2017, 07:27
Pierwsze kupujesz potem pytasz
09.05.2017, 10:01
Może ktoś ma a kupiłem ze względu na cieńsze pierścienie :-P
09.05.2017, 14:17
I dobrze zrobiłeś.
Na pewno lepszy od mza
pomiar mocy hamownia 70/6m https://www.youtube.com/watch?v=T680V705TWU
drag race https://www.youtube.com/watch?v=M2HFExKamVw Simson enduro temat; http://simsony.info/Thread-Simson-S51-en...eaktywacja Motorynka temat; http://simsony.info/Thread-Projekt-z-sil...ek-by-jaro
09.05.2017, 17:19
A ktoś miałby porównanie z tym black racing? Niby BR ma grubsze pierscienie o 0,3 setki mm, w sumie niewiele, a jednak...
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Tłok keystone | łuki1984 | 2 | 1,383 |
07.03.2019, 08:38 Ostatni post: łuki1984 |
|
| Tłok keystone czy black racing | huberts51 | 6 | 3,065 |
24.02.2019, 00:13 Ostatni post: huberts51 |
|
| Tłoki Berta, Keystone | Kerek | 1 | 1,590 |
17.12.2016, 23:39 Ostatni post: Pawelek01 |
|