• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Modyfikacje mechaniczne v
« Wstecz 1 … 10 11 12 13 14 … 59 Dalej »
Tłumik

Tłumik

Bartex Offline

Wtajemniczony


Postów: 33
Reputacja: 0
#1
05.03.2018, 00:13
Co lepsze do 60/4
Fi32 z bulwą czy zwykłe fi32


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#2
05.03.2018, 01:16
Bulwa ma ostrzejszą charakterystykę. Moc zapewniają tą samą


Golibroda Offline

Weteran


Postów: 827
Reputacja: 35
#3
05.03.2018, 09:44
Od jm uzyskałem informację, że lepsze będzie bez bulwy.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Tłumik swinkers 23 5,913 20.11.2021, 10:14
Ostatni post: twojstara1
  Tłumik ORI i brak bebechów bombelm7 4 1,905 03.10.2021, 12:24
Ostatni post: bombelm7
  Tłumik 32mm wlodek 19 7,247 01.11.2018, 23:23
Ostatni post: wlodek
  Tłumik cross SKYLEX 9 2,916 29.12.2017, 15:31
Ostatni post: HoeronixHD
  Tłumik Daniel$ 1 1,411 06.04.2015, 19:32
Ostatni post: Snake

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa