• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 … 32 33 34 35 36 … 38 Dalej »
Witajcie

Witajcie

Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#1
05.04.2010, 13:09
Witam!!Jestem posiadaczem Simsona S51 Enduro,mam nadzieje że bedzie razem sie nam miło dogadywało. Tongue


Mój Simson na PJ
Pata Offline

Simsoniara


Postów: 279
Reputacja: 6
#2
05.04.2010, 13:16
Siemka , miło mi ja również mam Enduraka Biggrin


"Pal gumę , a nie duszę "

Simek pj: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Sims...uro/105669
Staram się pomagać

Diabeł tkwi w szczegółach
Barthez95 Offline

Wprawiony


Postów: 56
Reputacja: 0
#3
05.04.2010, 13:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2010, 14:15 przez Majki93.)
Pata,czy ty jesteś z s.net?? Kojarzę Cię z jakiegoś forum.


Mój Simson na PJ
Majki93 Offline

Przyjaciel

Postów: 377
Reputacja: 12
#4
05.04.2010, 14:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2010, 14:15 przez Majki93.)
(05.04.2010, 13:30 )Barthez95 napisał(a): s.net

Tak, na uboczu. To forum piszemy tu pod tą nazwą.

Witam, mam nadzieję, że będziesz się udzielał na forum Shy


Przygoda z Simsonem zakończona...23.06.2010r...

2011-2020 Passat B3 1.8 -> 2.8 VR6
2020-2023 Volvo S60 2.3 T5
2023 Cadillac STS 4.6 V8
Pata Offline

Simsoniara


Postów: 279
Reputacja: 6
#5
05.04.2010, 14:24
Mam tam konto i nie tylko tam .
Witam jeszcze raz Biggrin


"Pal gumę , a nie duszę "

Simek pj: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Sims...uro/105669
Staram się pomagać

Diabeł tkwi w szczegółach
Protege Offline

Zaawansowany


Postów: 409
Reputacja: 2
#6
05.04.2010, 15:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2010, 15:20 przez Protege.)
Siemka Biggrin
A poza tym to chyba każdy głupi się skapnie, że s.net to Simsony, ale dobra... Xd To nie temat o tamtym forum Biggrin


"Mixol przynajmniej cały się nie spala zawsze go troszkę zostaje i dzięki temu smaruje znacznie lepiej niż np. mobil który spali się calutki i chuja z niego zostaje."
Gołgo88 Offline

Doświadczony


Postów: 189
Reputacja: 1
#7
05.04.2010, 16:05
Siemanko


Forum o Simsonach - www.simsony.info
Miras Offline

Zaawansowany


Postów: 300
Reputacja: 1
#8
05.04.2010, 16:53
Elo Biggrin


Aprilia sr50 forever Biggrin
szermi2424 Offline

Wprawiony


Postów: 51
Reputacja: 0
#9
05.04.2010, 21:24
Siemanoo ;p





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witajcie! marcinbrz 0 1,549 11.10.2019, 19:19
Ostatni post: marcinbrz
  Witajcie! Monsieurloki 5 1,920 08.08.2019, 21:36
Ostatni post: HoeronixHD
  Witajcie! NH1982 8 2,347 08.07.2019, 08:24
Ostatni post: Mechanik
  Witajcie MarinAvo 5 3,009 25.09.2018, 13:24
Ostatni post: hope
  Witajcie grawer 1 1,315 10.04.2018, 07:29
Ostatni post: jaro5

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa