02.03.2012, 21:33
Witam wszystkich userów tego forum chciałbym się przywitać i napisać coś o sobie. Mam na imie Adrian i mam simsona S51 60\4 już 3 lata wiec juz troch wiem ale mam nadzieje że się tutaj czegoś też nauczę pozdrawiam
Sprzedam dużo częsci do Simsona---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/p1/
BikePics ---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/
GG: 3129575
BikePics ---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/
GG: 3129575


![[Obrazek: 1327788774_by_.gif]](http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201201/1327788774_by_.gif)
