• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Przywitaj się! v
« Wstecz 1 … 26 27 28 29 30 … 38 Dalej »
Witam :)

Witam :)

Wolwo Offline

Weteran


Postów: 510
Reputacja: 30
#1
02.03.2012, 21:33
Witam wszystkich userów tego forum chciałbym się przywitać i napisać coś o sobie. Mam na imie Adrian i mam simsona S51 60\4 już 3 lata wiec juz troch wiem ale mam nadzieje że się tutaj czegoś też nauczę pozdrawiam Smile


Sprzedam dużo częsci do Simsona---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/p1/
BikePics ---> http://www.bikepics.com/members/wolwo/

GG: 3129575
suchyelf1 Offline

Doświadczony


Postów: 247
Reputacja: 8
#2
04.03.2012, 19:43
Siemka Smile


>>>Mój Simek Cool

>>>GG: 4229712
FasoN Offline

Doświadczony


Postów: 258
Reputacja: 25
#3
04.03.2012, 21:39
Witamy Smile.


Młotek Offline

Doświadczony


Postów: 233
Reputacja: 10
#4
05.03.2012, 00:25
elo WOLWO


[Obrazek: 1327788774_by_.gif]

Mechaniki znać podstawy, Simson lubi Stunt - zabawy Smile
benio6663 Offline

Nowicjusz


Postów: 2
Reputacja: 0
#5
05.03.2012, 23:35
siemanko chłopaki śmigam simsonem s51enduro rok1982 mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z chęcią na forum


TERY Offline

Weteran


Postów: 720
Reputacja: 24
#6
08.03.2012, 20:28
yo yo yo





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa