30.12.2011, 14:34
Witam wszystkich mieszkam w Głogoczowie niedaleko Krakowa mam 16 lat, interesuje się motocyklami. Jeżdżę Simsonem SR50 http://bikepics.com/members/lukass16/ [/font]
Witam wszystkich
|
30.12.2011, 14:34
Witam wszystkich mieszkam w Głogoczowie niedaleko Krakowa mam 16 lat, interesuje się motocyklami. Jeżdżę Simsonem SR50 http://bikepics.com/members/lukass16/ [/font]
30.12.2011, 16:12
witam
31.12.2011, 11:39
siemka
Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli
![]() DDR power ;D Moja suka ;* http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348 "Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
31.12.2011, 12:06
siema
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Witam wszystkich | lepich | 9 | 392 |
09.01.2025, 19:50 Ostatni post: kamilo0002 |
|
| Witam wszystkich | Rysiek114 | 2 | 191 |
20.12.2024, 13:22 Ostatni post: twojstara1 |
|
| Witam wszystkich | jachou | 1 | 301 |
18.04.2024, 06:13 Ostatni post: Leinad_DDR |
|
| Witam wszystkich! | polski1261 | 3 | 4,829 |
12.08.2022, 13:10 Ostatni post: Jarosz |
|
| Witam wszystkich. | darek112 | 0 | 3,399 |
28.07.2021, 18:40 Ostatni post: darek112 |
|