08.03.2009, 23:18
Spotkania w woj. mazowieckim
Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
woj. mazowieckie
|
08.03.2009, 23:18
Spotkania w woj. mazowieckim
Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
29.05.2010, 23:36
Ja jestem z Makowa Mazowieckiego ....
Jest ktoś z okolic?
30.05.2011, 14:36
Pruszków
![]()
30.05.2011, 20:29
O w mordę ja okolicę Grodziska Maz..
Elvis2am - 13-02-16:49 napisał(a):-- Ryj to twoja mama ma i ty jesteś dziecinom
06.08.2011, 13:36
Ja jestem z Ostrowi Maz.
13.05.2012, 12:04
Okolice Ostrołęki.
13.05.2012, 12:15
Ja mam do was daleko bo z podlaskiego Augustowa. Ale często jeżdżę w wasze okolice ciężarówką.
14.05.2012, 12:50
Z Ostrwoi Maz.? Heh jeszcze nie widziałem simka w Ovi. Podaj mi na PW kontakt, najlepiej gg pojezdzimy gdzieś.
Ja też okolice Ostrołęki... z jakieś 40 km.
14.05.2012, 14:51
14.05.2012, 15:27
Heh, to widzę że z Ovi jest grupka. W jakim kierunku dojazd do ciebie?
14.05.2012, 15:40
Jedziesz w kierunku Kadzidła i Skręcasz na Szwendrowy Most dwie wsie dalej mieszkam ja
14.05.2012, 16:00
Koło Myszyńca? To kawałek drogi.
14.05.2012, 20:11
Jak chcesz to możemy w jakiś ciepły dzień się gdzieś spotkać simsonami
14.05.2012, 20:24
To gdzieś w połowie trasy. Ok, to jeszcze na PW.
14.05.2012, 20:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2012, 20:52 przez Marcin1996.)
No ok. To jeszcze się dogadamy dokładnie w którym miejscu
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| zlot Wyszków woj. mazowieckie | Marcin98 | 1 | 4,648 |
23.12.2015, 20:11 Ostatni post: MRczaro100 |
|
| Rozpoczęcie sezonu Mazowieckie | MRczaro100 | 2 | 4,413 |
05.12.2015, 10:03 Ostatni post: MRczaro100 |
|
| Zlot Mazowieckie | Kędzior[LwG] | 20 | 12,764 |
12.06.2015, 12:25 Ostatni post: jjg-jarek |
|