• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Zloty/Wyprawy v
« Wstecz 1 2 3 4 5 6 Dalej »
woj. mazowieckie

woj. mazowieckie

Strony (2): 1 2 Dalej »
Padre Offline

Mentor


Postów: 1,689
Reputacja: 24
#1
08.03.2009, 23:18
Spotkania w woj. mazowieckim


Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś.
Jarlys2 Offline

Nowicjusz


Postów: 4
Reputacja: 0
#2
29.05.2010, 23:36
Ja jestem z Makowa Mazowieckiego ....
Jest ktoś z okolic?


SzUmA_PL Offline

Nowicjusz


Postów: 8
Reputacja: 0
#3
30.05.2011, 14:36
PruszkówSmile


DonElton Offline

Weteran


Postów: 920
Reputacja: 12
#4
30.05.2011, 20:29
O w mordę ja okolicę Grodziska Maz.. Wink


Elvis2am - 13-02-16:49 napisał(a):-- Ryj to twoja mama ma i ty jesteś dziecinom
sanya Offline

Nowicjusz


Postów: 1
Reputacja: 0
#5
06.08.2011, 13:36
Ja jestem z Ostrowi Maz.


Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#6
13.05.2012, 12:04
Okolice Ostrołęki.


Szymcio Offline

Mentor


Postów: 2,301
Reputacja: 146
#7
13.05.2012, 12:15
Ja mam do was daleko bo z podlaskiego Augustowa. Ale często jeżdżę w wasze okolice ciężarówką. Biggrin


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#8
14.05.2012, 12:50
Z Ostrwoi Maz.? Heh jeszcze nie widziałem simka w Ovi. Podaj mi na PW kontakt, najlepiej gg pojezdzimy gdzieś.
Ja też okolice Ostrołęki... z jakieś 40 km.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#9
14.05.2012, 14:51
(14.05.2012, 12:50 )Piotrek111938 napisał(a): Z Ostrwoi Maz.? Heh jeszcze nie widziałem simka w Ovi. Podaj mi na PW kontakt, najlepiej gg pojezdzimy gdzieś.
Ja też okolice Ostrołęki... z jakieś 40 km.

Ja do Ostrołęki mam 19km a w Ostrowi Maz. się urodziłem Szczerbol


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#10
14.05.2012, 15:27
Heh, to widzę że z Ovi jest grupka. W jakim kierunku dojazd do ciebie?


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#11
14.05.2012, 15:40
Jedziesz w kierunku Kadzidła i Skręcasz na Szwendrowy Most dwie wsie dalej mieszkam ja Wink


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#12
14.05.2012, 16:00
Koło Myszyńca? To kawałek drogi.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#13
14.05.2012, 20:11
Jak chcesz to możemy w jakiś ciepły dzień się gdzieś spotkać simsonami Szczerbol2


Piotrek111938 Offline

Zaawansowany


Postów: 427
Reputacja: 10
#14
14.05.2012, 20:24
To gdzieś w połowie trasy. Ok, to jeszcze na PW.


Ja tam wolę gołe cycki Szczerbol /Kubeck

Bo u nas na forum jest taka zasada "Gdy forumowicz rozpier**li moderator naprawia".

Marcin1996 Offline

Weteran


Postów: 819
Reputacja: 34
#15
14.05.2012, 20:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2012, 20:52 przez Marcin1996.)
No ok. To jeszcze się dogadamy dokładnie w którym miejscu Wink



Strony (2): 1 2 Dalej »


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zlot Wyszków woj. mazowieckie Marcin98 1 4,648 23.12.2015, 20:11
Ostatni post: MRczaro100
  Rozpoczęcie sezonu Mazowieckie MRczaro100 2 4,413 05.12.2015, 10:03
Ostatni post: MRczaro100
  Zlot Mazowieckie Kędzior[LwG] 20 12,764 12.06.2015, 12:25
Ostatni post: jjg-jarek

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa