• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Forum o Simsonach Dyskusje v
« Wstecz 1 … 6 7 8 9 10 … 221 Dalej »
Wymiana Uszczelki W kraniku

Wymiana Uszczelki W kraniku

Milos Niedostępny

Początkujący


Postów: 11
Reputacja: 0
#1
22.04.2023, 18:03
Witam chciałbym się dowiedzieć jak wymienić zużytą uszczelke w kraniku.


twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#2
22.04.2023, 19:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2023, 10:49 przez twojstara1.)
Odkręcasz dwie śrubki z przodu i pod tą wajcha do otwierania i zamykania dopływu masz gumkę z 3 otworami, wyciągasz ją i wsadzisz nową. Ot i wsio.


Milos Niedostępny

Początkujący


Postów: 11
Reputacja: 0
#3
23.04.2023, 09:35
A jak mam cztery otwory na nowej uszczelce to coś to zmienia?


HoeronixHD Offline

Moderator

Postów: 1,936
Reputacja: 30
#4
23.04.2023, 10:24
Nie zmienia


Goodnight Offline

Ekspert

Postów: 733
Reputacja: 37
#5
23.04.2023, 12:54
Jeżeli cieknie to najczęściej jest to wina źle wygiętej blaszki i nowa uszczelka nic nie pomoże.
Blaszka musi mieć kształt łuku, dociskać na środku i odstawać na bokach, przy śrubkach.
Dokręcając śrubki napinasz ten łuk dociskając środkową część przy uszczelce.


Lista części silnika 110 cm³
Milos Niedostępny

Początkujący


Postów: 11
Reputacja: 0
#6
24.04.2023, 19:01
Dzięki wszystkim za pomoc i już zamontowałem
pozdro





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana dysz w Amal 16T grissley 19 428 23.01.2026, 11:19
Ostatni post: twojstara1
  Wymiana gaźnika Reyser 8 1,287 27.07.2023, 21:40
Ostatni post: BoBxKarol
  wymiana zębatki Natan459 1 1,154 15.09.2022, 23:10
Ostatni post: Paul S.
  Uszczelki Simson (gotowe do druku) Majki93 31 93,191 27.06.2022, 23:24
Ostatni post: Przemek747
  Wymiana gumy i tuleji wachacza S51 luki213 15 4,725 01.02.2022, 23:31
Ostatni post: Paul S.

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa