22.04.2023, 18:03
Witam chciałbym się dowiedzieć jak wymienić zużytą uszczelke w kraniku.
Wymiana Uszczelki W kraniku
|
22.04.2023, 18:03
Witam chciałbym się dowiedzieć jak wymienić zużytą uszczelke w kraniku.
22.04.2023, 19:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2023, 10:49 przez twojstara1.)
Odkręcasz dwie śrubki z przodu i pod tą wajcha do otwierania i zamykania dopływu masz gumkę z 3 otworami, wyciągasz ją i wsadzisz nową. Ot i wsio.
23.04.2023, 09:35
A jak mam cztery otwory na nowej uszczelce to coś to zmienia?
23.04.2023, 10:24
Nie zmienia
23.04.2023, 12:54
Jeżeli cieknie to najczęściej jest to wina źle wygiętej blaszki i nowa uszczelka nic nie pomoże.
Blaszka musi mieć kształt łuku, dociskać na środku i odstawać na bokach, przy śrubkach. Dokręcając śrubki napinasz ten łuk dociskając środkową część przy uszczelce.
24.04.2023, 19:01
Dzięki wszystkim za pomoc i już zamontowałem
pozdro |
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Wymiana dysz w Amal 16T | grissley | 19 | 428 |
23.01.2026, 11:19 Ostatni post: twojstara1 |
|
| Wymiana gaźnika | Reyser | 8 | 1,287 |
27.07.2023, 21:40 Ostatni post: BoBxKarol |
|
| wymiana zębatki | Natan459 | 1 | 1,154 |
15.09.2022, 23:10 Ostatni post: Paul S. |
|
| Uszczelki Simson (gotowe do druku) | Majki93 | 31 | 93,191 |
27.06.2022, 23:24 Ostatni post: Przemek747 |
|
| Wymiana gumy i tuleji wachacza S51 | luki213 | 15 | 4,725 |
01.02.2022, 23:31 Ostatni post: Paul S. |
|