• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Pozostałe Zloty/Wyprawy v
1 2 3 4 5 6 Dalej »
ZLOT 2024

ZLOT 2024

twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#1
12.03.2024, 20:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2024, 20:36 przez twojstara1.)
Proponuję (podrzucam koncepcję) ogólno forumowy i po za forumowy zlot simsonów i motocykli dowolnych.
Jesteś z forum przyjedź czym chcesz, nie jesteś z forum przyjedź jakimś motocyklem z PRL.
DLACZEGO TAK? 
A no dlatego żeby ktokolwiek przyjechał.
Oczywiście simsony najmilej widziane, (jeśli nie jesteś pewien swojego jednośladu przywieź go na przyczepie.)

Wiadomo że najlepiej gdyby było w centralnej Polsce wszyscy mieli by podobną odległość ALE jeśli zbierze się więcej ludzi np. 8/10 będzie z południa Polski to zlot specjalnie dla nich może być na południu.

Ilosć dni dowolna.
Najlepiej piątek po 15, sobota i niedziela.
Miejsce i czas też musicie się określić, czy jakieś namioty i dzika łąka nad wodą czy domki w jakimś ośrodku czy może jakiś tani hotel z dużym zapleczem.
Wszystko do dogadania.

Ja z mojej strony zapewnię nagrody rzeczowe za zajęcie 1,2 i 3 miejsca w konkursie wolnej jazdy. Łączna wartość nagród to około 100zł.
Liczę na odzew z waszej strony. Wystarczą chęci to i 5 osób nawet może się spotkać.
Trzeba wyłonić też organizatora tej imprezy.

Ps. Jeśli by mnie nie było to tylko że względów zdrowotnych szpitale itp.
Jednak wtedy wyślę nagrody do organizatora imprezy.
PS2. Obiecuję nie być zgryźliwy. Biggrin

Pod spodem wpisujecie chęć uczestnictwa i województwo/obszar w którym najchętniej byście odbyli zlot oraz datę.

Ja zacznę.
Rejon:
Zachodnia-północna-centralna polska

Miejsce:
Dowolne od namiotu na polu rolnym poprzez domki z PRL, prywatną działkę czyjąś do taniego hotelu włącznie.

Termin
1.04-15.09


adasiek185 Offline

Ekspert

Postów: 2,435
Reputacja: 177
#2
12.03.2024, 23:01
Jakby nie było za daleko ode mnie to może i stara dt dojedzie 🤣 a jak nie to n lawetę i autem. Można coś ogarnąć, ja nie mam głowy do tego. Ale jak coś ktoś mądrze wymyśli to nie mam nic przeciwko


Uzyskałeś ode mnie pomoc? Kliknij plusa, to nie boli Smile
DDR power ;D
Moja suka ;*
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/121348
"Boże, chroń nas przed diabłami w niebieskich mundurach, czającymi sie za rogiem"
BoBxKarol Offline

Zaawansowany


Postów: 495
Reputacja: 11
#3
12.03.2024, 23:29
Zabieram Damianika simsona i jego oczywiście i myślę że we 2 Autem możemy przyjechać o ile on się zgodzi. My we 2 z podkarpackiego. Od siebie mogę dodać że w sierpniu organizowany jest zlot Klamotów w mojej okolicy. W tym roku odbędzie się 5 edycja. Organizacja na wysokim poziomie. Zapraszam, pewnie się pojawię.


S53 60/4
S51 80/5/3M Barikit & Koso
kamilo0002 Offline

Administrator

Postów: 566
Reputacja: 20
#4
13.03.2024, 00:09
W tym roku obchodzimy 15-lecie forum. To dobry powód na jakieś spotkanie, jak tylko będą chętni. Pytanie czy chcemy tylko się spotkać i poznać czy zorganizować coś więcej.


Mój kanał na YouTube z muzyką klubową -> Housemaker
Simson S50 -> Simson SR50 -> VW Vento -> Seat Leon I -> Audi A3 8P -> Audi A3 8V
twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#5
13.03.2024, 00:21
Większość pewnie będzie miała do przejechania 200-400km. Na simsonie czyli 5-10h jazdy na nie przerobionych. Myślę że dobrze by było chociaż z jednym noclegiem z soboty na niedzielę to zrobić. Oczywiście najlepiej piątek-niedziela ale to już chyba można poddać pod głosowanie jak się ludzi nazbiera.
Oczywiście jak ludzie będą chcieli to i można zrobić jednodniowe spotkanie...
Poczekajmy na odzew i zainteresowanie.


Leinad_DDR Offline

Zaawansowany


Postów: 498
Reputacja: 21
#6
17.03.2024, 18:33
Pomysł fajny 15 lecie to dobra okazja na zorganizowanie spotkania.


Życie jest za krótkie żeby jeździć dieslem.Szczerbol



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZLOT MIŁOŚNIKÓW MZ W JASTRZĘBIEJ Górze nad morzem twojstara1 0 238 22.04.2025, 11:17
Ostatni post: twojstara1
  20-22 MAJ 2022 Zlot miłośników MZ lubią też simsony. twojstara1 5 4,247 19.05.2022, 08:24
Ostatni post: twojstara1
  Jakiś zlot kujawsko-pomorskie robigtaa 10 17,168 26.12.2020, 12:43
Ostatni post: bomBer
Smile Zlot/Spotkanie HoeronixHD 2 6,489 12.01.2018, 12:25
Ostatni post: zeflo
  Zlot woj.łódzkie Paweł12 3 7,433 18.07.2017, 20:13
Ostatni post: jaro5

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa