• Forum
  • Szukaj
  • O nas
    • O nas
    • Użytkownicy
    • Ekipa forum
    • Wspomóż nas
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    • Kontakt
  • Poradniki
  • Rejestracja
  • Logowanie
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search

WYNIKI KONKURSU NA SIMSONA ROKU 2025! (kliknij tutaj)

Simsony.info Giełda Zakupione części - Opinie v
1 2 Dalej »
ZT 60 tłok/cylinder

ZT 60 tłok/cylinder

twojstara1 Offline

Mentor


Postów: 1,845
Reputacja: 37
#1
07.11.2020, 22:47
ZT tłok 2p
po zakupie trzeba go dać do owalizacji.
Docierałem 3 tys km.
Przejechane około 6 tys km. Od 2 tys km jeżdżę ciągle z v max.
Pierścienie nie dzwonią a tłok nie puchnie.
trzeba go tylko dobrze dotrzeć.

ZT Cylinder 60/4

Cylinder mocny i świetny.
Wraz z zapłonem de i wydechem platek recing ma około 8KM.
Polecam ten cylinder chyba tak samo jak wszystkie inne od ZT.

Mogę porównać do 60/4/3 no name zakupiony z gmoto.
tego można nazwać nazwą sklepu GÓWNOmoto.





  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Cylinder almot S70+ tłok mza Posimsonowany 0 476 20.01.2020, 15:09
Ostatni post: Posimsonowany

D&D by MyBB © 2009–2026 Simsony.info

Tryb normalny
Tryb drzewa